Atdheu dhe Antonela kalojnë ditën bashkë dhe tani s’dimë çfarë të mendojmë

Atdheu u rikthye mbrëmë në “Për’puthen”.

Pas hyrjes së tij, produksioni solli dhe një herë momente nga sherri me Antonelën.

pati një ballafaqim me Antonelën, ku më shumë se për t’u sqaruar me të, ata dukeshin se po zhvillonin një takim të mohuar ku konkurrentja u shpreh se kishte një pëlqim akoma për të dhe madje kërkoi me ngulm kthimin e Atdheut në program.

artikulli vazhdon më poshtë

Së fundmi, Antonela dhe Atdheu kanë publikuar imazhe nga i njëjti vend në Sarandë.

Konkurrentja ka ndarë pamje teksa po pozon pranë detit, ndërsa Atdheu ka zgjedhur që të publikojë imazhe nga natyra e bukur e Sarandës dhe fansat po aludojnë se dyshja janë bashkë.

artikulli vazhdon më poshtë

Shperndaje

Artikuj të ngjajshëm...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *