Pse Afërdita Demaku nuk deshi ti hapë sytë në këtë moment?

Një nga zërat e artë të muzikës popullore që nga vitet e ’90-ta është edhe Afërdita Demaku.

Këngëtarja kosovare me prejardhje nga Abria e Epërme e Drenicës edhe sot vazhdon ta kënaqë publikun me zërin e këngët e saj, shkruan “Kosovarja”.

artikulli vazhdon më poshtë

Afërdita është e martuar me Besnik Janovën dhe kaneë dy fëmijë: Shqipdonën dhe Shqiprimin të cilët po ashtu merren me muzikë.

Këngëtarja 42 vjeccare ani pse nënë e dy fëmijëve nuk e ka lëshuar aspak veten.

Ajo vecc po rinohet, përvecc me këngë fansat po i kënaqë edhe me foto të bukura.

artikulli vazhdon më poshtë

E sot solli në pozë të rrallë. Ajo pozoi me symbyllur.

A thua pse…?/Kosovarja/

Shperndaje

Artikuj të ngjajshëm...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *