Horoskopi ditor, 8 prill 2021

Dashi

Do keni kontradikta te shumta sot juve qe jeni ne një lidhje dhe do keni dyshime nëse do doni te vazhdoni me tej me atë qe keni ne krah. Beqaret duhet te mos nxitohen te krijojnë një lidhje sepse shume shpejt kane për t’u penduar. Gjendja financiare nuk do jete aq e mira sa kishit menduar kështu qe kryejini me kujdes te gjitha shpenzimet qe do ju duhet te bëni.

Demi

artikulli vazhdon më poshtë

Do kënaqeni pa fund ne krahët e partnerit tuaj sot dhe do dëshironi te mos ndaheni për asnjë çast prej tij. Surprizat do jene te njëpasnjëshme. Beqaret nuk do arrijnë dot te realizojnë takimet e shumëpritura dhe do mbeten me te njëjtin status. Ne planin financiar do tregoheni te kujdesshëm dhe nuk do e lejoni veten te kryeni shpenzime te pamenduara.

Binjaket

Sot do jeni te lire te bëni atë qe doni sepse partneri do jete gati t’ua plotësojë një e nga një te gjitha dëshirat. Problemet e se shkuarës do i lini pas krahëve. Beqaret do kenë mundësi për dashuriçka kalimtare dhe do përjetojnë emocione pafund. Financat do jene goxha te qëndrueshme. Do dini sa para te shpenzoni dhe sa te hiqni mënjanë.

artikulli vazhdon më poshtë

Gaforrja

Do jeni shume te ngarkuar psikologjikisht sot ju te dashuruarit dhe nuk do keni nerva te dëgjoni ato qe do ju thotë partneri. Me e mira do jete te flisni me te dhe te qëndroni pak larg njeri­tjetrit. Beqaret do vazhdojnë te mbeten te vetmuar sepse mundësitë qe do iu jepen nuk do jene te mira. Gjendja e financave do filloje te stabilizohet fale maturisë qe do tregoni gjithë kohës.

Luani

Pas një periudhe jo te mire sot gjenda do filloje te përmirësohet për ju qe jeni ne një lidhje. Do i kuptoni gabimet e bëra dhe do mendoni me shume për te ardhmen. Beqaret do jene te arsyeshëm dhe nuk do pranojnë çdo lloj ftese qe do ju behet. Ne planin financiar do gjeni mënyrën e duhur për t’i mbajtur te ardhurat te stabilizuara gjate gjithë kohës.

Virgjeresha

Planetët do kujdesen ne çdo moment për jetën tuaj ne çift dhe do ju bëjnë ta adhuroni atë qe keni ne krah. Mbrëmja do jete pasionante. Beqaret do dashurohen koke e këmbë me një person qe sapo do e njohin dhe nuk do ngurrojnë te hedhin çdo lloj hapi me te. Ne planin financiar do jeni specialiste dhe do doni si t’I menaxhoni me kujdes paratë qe do keni neper duar.

Peshorja

Duhet ta kontrolloni sjelljen gjate kësaj dite sepse përndryshe do keni problem me atë qe keni ne krah. Beqaret do kenë një dite te qëndrueshme dhe te mbushur me takime. Pjesa me e madhe do e ndryshojnë edhe statusin. Ne planin financiar nuk do keni aspak mbështetjen e yjeve dhe situata do mbetet tejet delikate.

Akrepi

Te dashuruarit do kenë një dite rutine dhe pa asgjë te veçante. Merrini gjerat sa me shtruar. Duhet te tregoheni me te duruar juve qe jeni beqare e mënyrë qe te gjeni personin e duhur. Gjerat e nxituara nuk do ju çojnë asgjëkund. Financat do jene pika juaj me e dobët. Nuk do i rezistoni dot dëshirës për te blere gjera luksoze dhe do shpenzoni pa fund.

Shigjetari

Çështjet e zemrës do ecin me se miri gjate gjithë kësaj dite. Mosmarrëveshjet do i zgjidhni qe ne mëngjes dhe do ndiheni te qete. Beqaret nuk do jene aspak ne humor për te joshur dhe do qëndrojnë ashtu si janë. Financiarisht do përballeni me momente goxha te vështira. Askush nuk do ju ndihmoje kështu qe do ju duhet te gjeni vete zgjidhje.

Bricjapi

Marrëdhënia ne çift do jete me e bukur gjate kësaj dite. Do mendoni ne çdo momente ta surprizoni partnerin ne mënyrë qe ai te mos shohë askund tjetër. Beqaret do marrin propozime te shumta, por do kenë turp dhe nuk do përfitojnë prej tyre. Financat do mbeten te mira nëse kryeni shpenzime te menduara me kujdes. Po e tepruar do keni probleme serioze.

Ujori

Dite tejet e tensionuar kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Nuk do merreni vesh për asgjë me personin qe keni ne krah dhe do keni debate te njëpasnjëshme. Beqaret do tregohen te arsyeshëm dhe nuk do hidhen menjëherë ne krahët e personit qe do ju dale para. Ne planin financiar gjendja nuk do jete ashtu si e keni dashur. Kujdes!

Peshqit

Atmosfera ne jetën tuaj sentimentale do jete tejet e ngrohte gjate kësaj dite. Do shkëmbeni mendime, puthje dhe plot ledhatime me partnerin. Beqaret do joshin gjithë kohës, por serish nuk do arrijnë te bëjnë për vete personin qe pëlqejnë. Perspektivat ne planin financiar janë goxha te mira. Do dini sa te shpenzoni dhe sa para te hiqni mënjanë.

Shperndaje

Artikuj të ngjajshëm...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *