Një 53 vjeçare si Mihrije Braha, mahnit me linjat trupore!

Mihrije Braha bërë për vete shumë adhurues, që nga dalja e parë në skenë.

Ajo u veçua si një femër e bukur, me stil, elegancë dhe plot sharmë.

Duke qenë pjesë e ekranit televiziv për vite të tëra, ajo çka vërejmë është se edhe pse vitet ikin, Mihrija vetëm po rinohet.

artikulli vazhdon më poshtë

Në disa imazhe të publikuara në Instagram, ajo pozoj e veshur me një veshje të veçantë, duke vënë në pah hiret.

Si 53 vjeçare ajo po vazhdon t’i mahnit të gjithë me bukurinë e saj unike./Indeksonline/

artikulli vazhdon më poshtë

Shperndaje

Artikuj të ngjajshëm...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *