Beartiti i kërkojnë lidhje pasi u nda nga Tea/ Ai habit me përgjigjen:

Bearti tregoi kërkesën e ndjekëseve.

Ka pak ditë që çifti i shumëpërfolur i “Përputhen”, Beart Rexhepi dhe Tea Trifoni i kanë dhënë fund lidhjes.

Dyshja u ndanë me akuza ndaj njëri-tjetrit, duke treguar secili versionin e tij për arsyet që i çuan në ndarje.

artikulli vazhdon më poshtë

Në profilin e tij në Instagram, Bearti i është përgjigjur pyetjeve të shumta të ndjekësve, që ishin kureshtar të dinin më shumë për të.

Por, një ndjekëse i shkroi “A lidhna bashk. Je shum i mir”.

Përgjigja e Beartit ishte e prerë “90% pyetjeve jan keshtu, jo sjam duke mendu per asnje lloj lidhje per momentin”.

artikulli vazhdon më poshtë

Shperndaje

Artikuj të ngjajshëm...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *