Kaq shumë ka ndryshuar ‘Fatmagyli’, nuk njihet që është ajo

Beren Saat është aktorja turke që me rolet e saj arriti të bëhet shumë e njohur në Turqi dhe më gjerë.

Ndonëse luajti në shumë filma e seriale të tjerë, me rolin e ‘Fatmagylit’ ajo u bë tejet e pëlqyer në publik, përcjell ORAinfo.

Edhe në publikun shqiptar u bë e njohur me po këtë rol.

artikulli vazhdon më poshtë

Kaq vite pas seriali, ‘Fatmagyli’ ka ndryshuar shumë sa mezi mund të njihet që është ajo.

Shperndaje

Artikuj të ngjajshëm...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *