Afrona lajmërohet nga Zvicra në këtë gjendje

Kanë kaluar pothuajse tri javë që këngëtari i njohur Blero dhe partnerja e tij Afrona Dika kurorëzuan në martesë lidhjen e tyre disavjeçare.

Ata bënë një dasmë madhështore, të cilën e organizuan në Shëngjin, ku të ftuar ishin shumë familjarë, miq e perosnazhe të njohura, shkruan “Kosovarja”.

Detaje nga dasma vazhdojnë të komentohen akoma, duke qenë se ishte një organizim impresionues me plotë befasi.

artikulli vazhdon më poshtë

Megjithëse kurorizuan dashurinë e tyre me martesë, çifti për shkak të obligimeve në karrierë po jetojnë akoma ndaras.

Afrona po qëndron momentalisht në Zvicer e nga ku shpesh ndanë imazhe të ndryshme.

Edhe sot ajo ka publikuar një fotografi teksa shihet në veturë e të cilën e përshkruan me fjalët “Në rregull për sot”.

Afrona edhe këtë radhë shfaqet thjeshtë siç bën shpësh./Kosovarja/

Shperndaje

Artikuj të ngjajshëm...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *