Big Mama ka dalë me nënën sot, publikoi foton më të bukur

Big Mama po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera shqiptare

Ajo u bë e njohur që në daljen e parë në skenë, mirëpo, shumë e përfolur ka qenë sidomos këto vitet e fundit kur iu nënshtrua një operacioni që e bëri t’i humbë kilogramët e tepërt, përcjell ORAinfo.

Big Mama pasi u dobësua shfaqet gjithnjë e më tërheqëse.

artikulli vazhdon më poshtë

Këngëtarja nga Tetova është tejet aktive me psotime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë me nënën dhe tezen e këtë moment nuk ka hezituar ta ndajë me fansat./ORAinfo


Shperndaje

Artikuj të ngjajshëm...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *