Tayna në festë, na njofton me ‘bishën’ e saj të re

Tayna është ndër reperet me të kërkuara në vend.

Ajo pas suksesit të madh në muzikë, ka filluar t’i bëjë vetes dhuratë një super veturë.

Tayna i ka bërë vetes dhuratën e parë për festat e Krishtlindjes dhe Vitit të ri!

artikulli vazhdon më poshtë

Një automjet luksoz i markës “BMW X6” do të zërë vendin kryesor në parkingun e shtëpisë së reperes së njohur shqiptare.

Lajmin e ka bërë vetë Tayna, e cila ka publikuar foto duke qëndruara në pjesën e pasme të automjetit super luksoz.

“Edhe një! Dhuratë për veten time! Para kohë 2020-ta”, shkruan reperja.

Fansat kanë mbetur të habitur me këtë dhuratë luksoze, pasi vetëm pak muaj më parë ajo tregoi një tjetër automjet luksoz që i kishte bërë vetes dhuratë, një “Mercedez”.

Epo vit i ri, veturë e re!

Shperndaje

Artikuj të ngjajshëm...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *