Ledri zbulon hapin e ri: ‘Pas 15 viteve në muzikë ka ardhë koha…’

Pak ditë më parë Prive.al ju njoftoi mbi idenë e biznesit të reperit Ledri Vula.

Bashkë me disa miq të tjerë ai shumë shpejt do të hapë ‘Frixterie’, një brend i fokusuar në ushqime të patates.

E për herë të parë, në rolin e sipërmarrësit pas 15 viteve nëmuzikë, Ledri ka shpalosur detajet për herë të parë përmes një postimi të gjatë në Instagram të cilin mund ta lexoni më poshtë.

artikulli vazhdon më poshtë

Aktualisht s’na mbetet gjë tjetër pos t’i urojmë suksese Ledrit dhe miqve të tij në këtë biznes. /Prive.al

Shperndaje

Artikuj të ngjajshëm...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *