Ky është reagimi i parë i gruas së Medes pas lajmit për ndarjen

Ditën e sotme këngëtarit Meda i ishte hakuar Instagrami.

Dikush i kishte publikuar atij një fotografi duke thënë se ishte ndarë nga bashkëshortja, gjë që këngëtari e mohoi një gjë të tillë.

E duket se për një gjë të tillë bashkëshortja e tij nuk po e vret aspak trurin.

artikulli vazhdon më poshtë

Ajo ka publikuar një fotografi teksa po argëtohet me një mikeshë të saj.

Ndryshe, Meda ka vite që është e martuar me Luljetën dhe kanë katër fëmijë.

Shperndaje

Artikuj të ngjajshëm...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *