Pasqyra Ditore Kryefaqja

Pritje madhështore për Erën në Rusi (FOTO)

Pas koncertit madhështor në Tiranë dhe ditëlindjen së 25-të, Era Istrefi ka udhëtuar drejt Moskës, Rusi. Artistja me famë ndërkombëtare e bëri të ditur destinacionin përmes Instagramit ku edhe postoi pritjen që iu bë....

Dauti e Lola ia lejuan këtë gjë djalit të tyre

Përderisa më heret politkanët janë munduar të ruajnë privatësinë e fëmiëve të tyre, sot i shohim shumë më të ekspozuar. Tashmë pothuajse më tepër diskutohet e komentohen fëmijët se sa vetë ata, shkruan “Kosovarja”....

Kida ndryshon stilin e flokëve

Për ndryshe, Kida së fundi është rikthyer fuqishëm me dy bashkëpunime, bëhet fjalë për duetin me Lyrical Son dhe atë me Ermal Fejzullahun. Për ndryshe, këngëtarja është vazhdimisht aktive me koncerte dhe po punon...

Arsyeja përse bebet në jetimore nuk qajnë

Pak kohë më parë një nënë nga Uganda zbuloi në rrjetin social Facebook arsyen e trishtë përse bebet në jetimore nuk qajnë. Dayna Magwr postoi një foto të saj dhe të vajzës, Luella. Postim...

13 VIP-at shqiptarë që u kanë fituar zemrën vjehrrave

Jeta private e personazheve të njohur shqiptar përbën gjithmonë një interes për publikun dhe për këtë arsye përflitet gjatë në media. Personazhet VIP në intervistat e tyre të ndryshme, por edhe në postimet në...