Pasqyra Ditore Kryefaqja

Sindi nuk përmbahet me Muratin/ I kërkon

Sindit iu dha mundësia që të zgjidhte një nga djemtë për një takim 4 minuta në studio dhe ajo tha emrin e Muratit. Ndërsa u ulën përballë njëri-tjetrit, Sindi tha se kishte gjëra për...

Roberti tregon pse përlaheshin me Norën

Më shumë se dasma madhështore, bëri bujë ndarja e Norës me Robertitn. Çifti i njohur tash e sa kohë kanë qenë kryetemë e mediave rozë. Nora Istrefi dhe Robert Berisha dy këngëtarë të suksesshëm...

Pse disa njerëz flasin në gjumë?

Ju ka ndodhur që t’iu kenë thënë që flisni gjatë gjumit ose keni dëgjuar ju të tjerët ta bëjnë këtë gjë? E folura në gjumë është njohur si somniloquy, një çrregullim gjumi ku personat...

Fejohen Tea dhe Bearti?

Tea mori vëmendje me një detaj në një foto. Dy ish-konkurrentët e “Përputhen”, Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi vazhdojnë të mbeten emra shumë të komentuar në shtypin rozë. Kjo për faktin se Tea u...