Pasqyra Ditore Kryefaqja

Djali i vogël i Shyhretes nuk i afrohet Leartes

E, kush mbeti pa u bërë me famë brenda familjes së këngëtares Shuhrete Behluli? Thuajse të gjithë anëtarët e familjes tashmë janë të njohur për publikun, shkruan “Kosovarja”. Shyhrete Behluli është prej një jete...

Ryva bën ndryshimin drastik në flokë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ryva Kajtazi ka vite që është pjesë e skenës shqiptare. Gjithmonë në fokus janë ndryshimet e saj fizike, e cila kohë pas kohë nuk nguron që të bëjë ndryshime drastike...

Kush ishte e dashura e Gjikos para Elita Rudit? (VIDEO)

Javën tjetër, në Nd’rrimin e Natës në Klan Kosova, Alaudin Hamiti interviston reperin e njohur Gjikon. Ai flet për karrierën e tij, martesën dhe të bërit prind së fundmi, i një çuni tejet simpatik...