Author: linda

0

Ra kjo zi/ Jep shpirt politikani i njohur shqiptar…

Është ndarë nga jeta ditën e sotme ish-politikani dhe biznesmeni, Ilir Dashi. Njoftimi është dhënë në rrjetet sociale nga te aferm te te ndjerit. Ilir Dashi ka mbajtur disa pozicione drejtuese, përfshi edhe Drejtorin...