Author: T S

0

Këto vende sot do të kenë ndërprerje të rrymës

KEDS ka njoftuar se si pasojë e punimeve në rrjet, në disa vende do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike sot. Me anë të një komunikate për media, KEDS ka njoftuar për vendet dhe...

0

Antonela tregohet e ashpër edhe me mysafirët e saj

Antonela Berisha tashmë ka filuar punë në një nga televizionet më të mëdha Top Chanel. Ajo është prezantuese e emisionit sportiv ku po poston foto e video me të ftuarit në studio, shkruan InfoKosova....

0

Ja si e provon Tea shalqirin për ta blerë

Tea Trifoni postoi një video duke bërë pazar. Ajo kishte shkuar për të blerë shalqi, shkruan InfoKosova. E sigurisht si bëjnë shumica e shqiptarëve edhe Tea përdor metodën e vjetër të prekjes së shalqirit...