Category: Roze

0

Vdiq aktorja e njohur e serialit “Vitet e humbura”

Në moshën 56 vjeçare sot ka vdekur aktorja turke Semra Dinçer. Mediat turke njoftuan se aktorja luftonte me kancer në mushkëri tash e dy vite. Aktorja ishte pjesë e shumë serialeve dhe filmave turk,...