Pasqyra Ditore Blog

0

Zi e madhe/ Shuhet parakohe mjekia e njohur shqiptare

Raportohet nga mediat se ka ndërruar jetë gjinekologia nga Gjilani, Mevlyde Iljazi. Iljazi ka punuar si gjinekologe në spitalin e Gjilanit e po ashtu edhe në klinikë private. Lajmin për vde kjen e saj...

0

Mos ndoshta Andi sapo bëri Melisën tatuazh në trup?!

Andi dhe Melisa janë i vetmi çift që u njohën në ‘’Për’puthen’’ që i kanë mbijetuar kohës.   Dyshja duken shumë të lumtur me njëri-tjetrin dhe këtë nuk ngurrojnë ta shprehin vazhdimisht në rrjete...