Category: Lajme

0

Ka probleme me mushkërite/ Fatos Nano ne gjendje kritike

Gjatës mesditës doli një lajm në shumë portale dhe media se ish-kryeministri i Shqipërisc, Fatos Nano, ndodhej në gjendje të vështirë për jetën dhe nuk dihej nëse ja dilte.Dyshohet e mendohet se 69-vjeçari vuan...

0

Ndërron jetë mjeku i njohur kosovar

Ka vdekur mjeku nga Skënderaj, Ali Thaçi. Oda e Mjekëve të Kosovës i ka shprehur ngushëllime familjarëve, miqve dhe kolegëve të tij. “Ndahet nga jeta Dr. Ali Thaçi. Dr. Ali Thaçi ka lindur në...