Category: Showbiz

0

Lajm i zi/ Shuhet këngëtari i njohur shqiptar…

Një lajm i hidhur ka ardhur për artin shqiptar. Ka ndërruar jetë këngëtari shqiptar nga Tetova, Alush Hamiti. Alushi rridhte nga një familje muzikantësh. Hapat e para të karrierës i filloi në SHKASH “Xheladin...

0

Nuk do ta besoni si duket Yllka pa pikë grimi

Yllka Kuqi është një artiste mjaftë e pëlqyer sidomos për adhuruesit e këngës popullore, shkruan Kosovarja. Ajo së fundmi në llogarinë e saj Instagram ka shpërndarë një fotografi krejtësisht natyrale dhe duke shumë e...

0

Agnesa befason me fytyrën e saj komplet natyrale

Agnesa Vuthaj gjithmonë komentohet për bukurinë natyrale që ka. Ajo në shumë raste shfaqet pa pikë grimi dhe duket perfekte, shkruan “Kosovarja”. Me imazhe të shumta për ndjekësit, qëndron gjithmonë aktive dhe e dëshmon që...